Sestdien biedrības kopsapulce

Labdien, LMĢA biedri un atbalstītāji!

Kā jau pirms kāda laika Jūs informējām, 2012. gada 7.jūlijā plānota LMĢA biedru kopsapulce, kurā gaidīsim visus mūsu biedrus, kā arī tos, kas vēlas biedrībā iestāties. Tagad par visu sīkāk.

Datums: 2012.gada 7.jūlijs

Laiks: pl.12:00

Vieta: tāpat kā dibināšanas sapulcei – Lindas Rozenbahas mājas dārzs – Pārslas ielā 1, Rīgā.

Nokļūšanas ieteikumi:

 

Ja ar sabiedrisko transportu, tad visērtāk braukt ar 2. tramvaju līdz pieturai “Pārslas iela” (1 pieturu aiz Āgenskalna tirgus), tad sanāk (ja brauc no centra puses) paiet līdz pirmajai šķērsieliņai – tā arī ir Pārslas iela, pagriežas pa labi un iet līdz galam. Īstā ir divkrāsaina māja 😀 – puse balta, puse rozā.
Var braukt arī ar jebkuru transportu, kas brauc līdz Āgenskalna tirgum (autobusi 10, 25 un daudzi citi, 5 trolejbuss) un tad iet paralēli 2. tramvaja sliedēm pretēji centra virzienam, sanāk paiet garām Maximai, garām Pirelli riepām, garām nelielam parciņam (Kobes dārzam), un tad jau būs viena pietura noieta, griežam Pārslas ielā pa labi, līdz nonākam līdz pirmajai mājai.
Ja ar auto,
variants A – no centra – brauc līdz Āgenskalna tirgum, tad brauc paralēli 2. tramvaja sliedēm pretēji centra virzienam, garām Maximai, garām Pirelli riepām, garām nelielam parciņam (Kobes dārzam), un tad jau būs viena pietura , griežam Pārslas ielā pa labi, līdz nonākam līdz pirmajai mājai. Mašīnu var nolikt arī uz mazās ieliņas – Nāras ielas. Tur būs redzami arī vārtiņi un mūsu dārzs.
variants B – no lidostas puses – pabrauc garām Spicei, pārbrauc pāri mazajam Kalnciema ielas tiltiņam un UZREIZ griež pa labi, brauc tikai taisni, uzmanīgi šķērsojot vairākas mazās ieliņas, līdz “atdursieties” pret māju, taisni vairs nebūs iespējams braukt, tā ir Ormaņu ielu, tad pavisam nedaudz jāpagriež pa kreisu un uzreiz pa labi – uz stūra ir mūsu māja, puse balta, puse rozā.

Darba kārtība:

 1) iepazīstināšana ar biedrības gada pārskatu;

2) LMĢA Liepājas teritoriālās struktūrvienības izveidošana un nolikuma apstiprināšana (nolikumam jāregulē struktūrvienības darbība, tiesības un pienākumi, kā arī attiecības ar biedrību);
3) jautājums par LMĢA atbalstītāja statusu – vai vajadzētu nostiprināt statūtos šādu īpašu statusu;
4) iepazīstināšana ar Prāgas konferencē dzirdēto un organizācijas darbības novērtēšanas instrumentu MACAT
5) citi jautājumi. Gaidām Jūsu ieteikumus (gan elektroniski pirms kopsapulces, gan arī tās laikā uz vietas), kādi jautājumi vēl būtu apspriežami

Mūsu kontakttālruņi: Līga Vasara 29755173; Līga Liepa-Kivilande
29197673, Karīna Vasiļevska-Dāsa 29446910

Komentēt

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: