Izmaksas

Plānojot mājdzemdības, viens no svarīgiem jautājumiem ģimenei ir par izmaksām attiecīgās dzemdību vietās.

Lūk, pārskatam neliels apkopojums. Cenās iekļautas pirmsdzemdību un pēcdzemdību vizītes/tikšanās ar vecmāti/dzemdību speciālistu, par to skaitu un vietu vienojoties atsevišķi.

Pakalpojuma sniedzējs Cena Pakalpojums  Mājas lapa
Radību māja “Harmonija” 800 Eur* Fizioloģiskas dzemdības (cenā ietilpst neonotologa apskate 24 stundu laikā, uzturēšanās 3 diennaktis, analīzes)  Radību māja “Harmonija”
Ģimenes veselības centrs “Stārķa Ligzda” 1165 Eur* (Ginekologa-dzemdību speciālista vadībā)

985 Eur* (Vecmātes vadībā)

Plānotas ārpusstacionāra dzemdības ginekologa-dzemdību speciālista vai vecmātes vadībā Ģimenes veselības centrs “Stārķa Ligzda”
A.Milleres Vecmātes prakse 800 Eur* Plānotas ārpusstacionāra dzemdības vecmātes vadībā Astrīdas Milleres vecmātes prakse
Sabiedriskā labuma biedrība “Ģimenes Šūpulis” 25 Eur*/diennaktī par istabiņu + 750 Eur* līgums ar vecmāti Plānotas ārpusstacionāra dzemdības vecmātes vadībā Sabiedriskā labuma biedrība “Ģimenes Šūpulis”
Klīnika “Ģimenes sirds” 850 Eur* Plānotas ārpusstacionāra dzemdības vecmātes vadībā Klīnika “Ģimenes sirds

 

* Norādītājām cenām ir informatīva nozīme. Precīza pakalpojuma cena var tikt aprēķināta individuāli. Papildus pakalpojumiem var tikt piemērota papildus cena.

Jāņem vērā, ka cenā ietverts:

  1. Viena vizīte uz mājām pirms dzemdībām (apmēram 37-38.nedēļās),
  2. Dzemdības (cik nu stundas tās iet),
  3. Trīs pēcdzemdību mājvizītes (1, 3 un 7 vai 9 dienā, kad tiek kontrolēts mazuļa svars, doti padomi kā aprūpēt mazulīti un uzraudzīts sievietes veselības stāvoklis),
  4. Obligātās ģenētiskās analīzes un analīzes, ko ņem uzreiz no nabasssaites.

Apkopots: 11.07.2019

 

%d bloggers like this: