Iespēja Rīgā noskatīties Austrālijas filmu “Face of Birth”

Piektdien, 8. martā no plkst. 18:00  Rīgā, Iļģuciemā Grīvas ielā 11 k. 6 notiks austrāliešu filmas “Face of Birth” pirmizrāde Latvijā. Šo bezmaksas seansu organizē Latvijā dzīvojoša austrāliete Sindija Hīstere (Cindy Heaster), Iļģuciema māmiņu grupas vadītāja.  Vakars sāksies ar dzemdību stāstiem, no dūlas Lindas Rozenbahas, kura ir arī pazīstamās grāmatas “Gaidības un radības ar prieku” autore, uzzināsim vairāk par dūlām un viņas atziņas par dzemdībām. Filma ilgs 90 minūtes.  Pēc tam – skatītāju jautājumi, pārdomas. Filma tiks demonstrēta angļu valodā.

Filmā pieci stāsti par izvēli dzemdēt mājās, kā arī plašāks skats uz tiesībām izvēlēties kā, ar ko un kur laist pasaulē savus bērnus. Filmā redzami arī tādi slaveni dzemdniecības speciālisti kā vecmāte Aina Meja Gaskina (Ina May Gaskin), ārsts Mišels Odēns (Michel Odent) un antropoloģe Šīla Kicingere (Sheila Kitzinger), kā arī tradicionālās Austrālijas vecmātes. Filmas reklāmas rullīti iespējams noskatīties internetā – šeit. Filmas “Face of Birth” mājas lapa.

Vietu skaits ir neliels un ierobežots, tādēļ, ja vēlaties piedalīties, piesakieties Sindijai pa tālruni 26208719 vai rakstīt cindyheaster@gmail.com. Seanss ir bez maksas.

Komentēt

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: