Labas gribas koncerts DZIESMAS DZĪVĪBAI!

unnamed

Ielūdzam Biedrības Ģimenes Šūpulis vārdā – kurā ir apvienojušies cilvēki, kas iestājas par dzīvību, ielūdzu Jūs, līdzi ņemot draugus un radus, uz labas gribas koncertu DZIESMAS DZĪVĪBAI!
Pasākuma ienākumi kalpos PATVĒRUMA MĀJAS atvēršanai – vietai, kur pamestām, nepilngadīgām grūtniecēm un jaunām māmiņām brīdī, kad nepieciešams ģimenes šūpuļa siltums –  rast emocionālu un praktisku atspērienu visai turpmākajai dzīvei.

Lai tā pastāvīgi darbotos, uzņemot gada periodā 12 grūtnieces, gadā ir nepieciešami 38 000€ – tie ir izdevumi par meiteņu ēdināšanu un pirmās nepieciešamības lietām, Patvēruma mājas vadītājas jeb mājas mātes algu un saimniecības uzturēšanu.

Visam tam un, pirmkārt, mērķim pirmās sešas krīzes situācijā nonākušās grūtnieces uzņemt jau šogad izskanēs katra dziesma koncertā!

Biļešu cena 7€, pensionāriem un daudzbērnu ģimenēm – 2€. Iepriekšpārdošanā www.ekase.lv un koncerta dienā pie ieejas.

Pēc koncerta baznīcas pagrabstāvā sadraudzība kafejnīcā un tirdziņā (par ziedojumiem), iespēja tuvāk iepazīties ar ilgtermiņa projekta līdzgaitniekiem, iespējams, ieraudzīt savu iespēju, vietu, veidu, kā iesaistīties.

Komentēt

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: