“Ģimenes Šūpulim” darba pilnas rokas

Gada nogale ir darbīga biedrībai “Ģimenes Šūpulis”. Nupat viņu atjaunotajās “Jaunpaleju”  mājās pasaulē nācis bērniņš. Bet šīs mājas ir ne tikai dzemdību vieta. Tās ir daudz vairāk. Mājas pakāpeniski atdzīvojas, kļūstot par tikšanās vietu tiem, kam tuva gaidību un radību tēma. Vēl vairāk. Tās kādu dienu kļūs par patvērumu tām topošajām māmiņām, kurām ļoti nepieciešams atbalsts. Mēs visi varam palīdzēt. Viens no veidiem, kā varam šo projektu atbalstīt, ir  “Ģimenes Šūpuļa” rīkotais Ziemassvētku labdarības tirdziņš. Šogad tādi būs divi

3.decembrī plkst. 12.00-15.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” Siguldā, Šveices ielā 19

10.decembrī plkst. 11.00-16.00 bērnudārzā „Maziņš kā jūra” Rīgā, Lielirbes 17a (Pārdaugavā, „Panorama Plaza” galerijas 2.stāvā)

“Ģimenes Šūpulis” aicina visus piebiedroties tirdziņa tapšanā, dāvājot savu roku darinājumus – adītus, tamborētus, šūtus, zīmētus, virpotus… praktiskas vai vienkārši skaistas lietas, kuras Ziemassvētku tirdziņā atrastu savus jaunos saimniekus. Varbūt tas nebūs roku darinājums, bet savā dārzā izaudzēti āboli vai savas bišu dravas saldais vākums, vai pēc savas īpašās receptes gatavots ievārījums, vai kāda cita ēdama vai neēdama lieta. 10. decembrī aicināti piedalīties arī tie, kuriem varbūt labāk padodas darbošanās virtuvē – “Ģimenes Šūpulis” ļoti priecāsies par cepumiem, kūkām un citiem gardumiem, ko varēs piedāvāt tirdziņa kafejnīcā. Bet varbūt tieši otrādi – uz šo tirdziņu jūs dosieties, lai atrastu sirsnīgas dāvanas saviem mīļajiem. Visi pirkumi tirdziņā ir ziedojums “Ģimenes Šūpuļa” patvēruma mājas būvniecības pabeigšanai!

Jūsu piedāvājumus gaidīs Daiga Brūvere, ar Daigu var sazināties pa e-pastu daiga.bruvere@gmail.com vai tel. 27891495.

Ja nav vēl sanācis šajos tirdziņos piedalīties – lūk bildes no iepriekšējā gada pasākuma.

Iepriekšējā ziņa
Komentēt

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: